Menu

aktuálně - manuál nového webu

Nový WEB

manuál nového webuKompatibilita zobrazení Nová webová prezentace je vytvořena pomocí HTML 5 a Java skriptu. Tím je dosaženo správného zobrazení na běžných počítačích, tabletech i smartphonech. Tak jsou potřebná data a novinky
přístupné na všech v současnosti používaných komunikačních zařízeních.

Obsah stránek
Členění obsahu stránek jsme věnovali zvýšenou pozornost. Vyslechli jsme názory a připomínky uživatelů původní webové prezentace a přizpůsobili jsme strukturu webu podle skupin návštěvníků.
Obsah jsme rozdělili do několika přehledných skupin a výsledkem je rychlé nalezení požadovaných informací.
Žádné složité členění mnoha podmenu. K cíli se tak dostanete na „pár“ kliknutí.

Rozmístění prvků stránek

Titulní strana webu i hlavní strany pro jednotlivé skupiny jsou členěny do několika částí.manuál nového webu

Hlavní menu a jeho procházení

Také se vám stává při prohledávání některých stránek, že se nemůžete trefit na položku podmenu, protože stačí popojet myší a nabídka menu vám zmizí a můžete začít celou cestu absolvovat znovu?

V našem menu se vám to nestane. Není možná tak efektní, ale je velmi funkční.

Po kliknutí na položku v hlavním menu se vám zobrazí podmenu a počká až si jej pročtete a provedete další výběr. Dokonce ani po výběru v podmenu nikam nezmizí a tak máte možnost si prolistovat jednotlivé stránky bez toho aby jste si museli pamatovat kterou kategorii právě prohlížíte.manuál nového webu

Výběr skupiny zaměření

Jako běžný návštěvník stránek nalezne v horním menu základní informace o výrobcích, službách i společnosti. Kromě výběru v horním menu máte možnost si přizpůsobit obsah webu výběrem skupiny ve střední části titulní stránky.

Po výběru vašeho zaměření se obsahově upraví náplň horního menu, zobrazí se tlačítka nejčastěji používaných stránek dané skupiny jako zrychlená navigace a máte tak snáze dostupné informace bez složitého proklikávání četných podmenu.

Na úplný začátek (titulní stranu webu) před výběr skupiny se vrátíte volbou „HOME“ v horním menu.manuál nového webu

Přehledy produktů

manuál nového webu


Pro snadné prohlížení výrobků a služeb využijte produktových map.
V celkovém přehledu (mapě) můžete přímo provést váš výběr kliknutím na zvýrazněnou položku.

Dokumenty a podklady ke stažení

V kategorii nejčastěji označené „ke stažení“ naleznete veškeré soubory k zobrazení, nebo uložení.
Protože některé skupiny dokumentů jako projekční podklady, katalogové listy nebo montážní doporučení jsou více obsáhlá, jsou umístěny v samostatných přehledech a pokud je nenavštívíte přímo z podmenu s patřičným názvem, v sekci „ke stažení“ na ně naleznete přímý odkaz.

Roletové menu

Při zobrazení na některých stránkách se setkáte s rozbalovacím menu.
Každá roleta má název obsahu který skrývá. Po kliknutí na název se roleta rozvine zobrazí svůj obsah. Většinou tak vidíte celý obsah (pojmenované rolety) při prvním náhledu stránky bez nutnosti nekonečného rolování kolečkem ke shlédnutí celé dlouhé stránky jako je tomu například u tohoto „manuálu“. manuál nového webu

Podpora partnerů

Část nové internetové prezentace je věnována zviditelnění našich partnerů. Tato podpora je samozřejmě poskytována vzájemně v souvislosti s prodejem nebo použitím našich výrobků.


Mapy kontaktů
V kategorii „kontakty“ nyní naleznete „mapu prodejců“. Ta odkazuje na firmy kde jsou naše výrobky k dostání.
Nyní připravujeme mapu projekčních kanceláří a certifikovaných stavebních firem. Snadno tak ve svém regionu naleznete kontakty pro realizaci projektové dokumentace či samotné stavby.


Reference – galerie staveb
Pokud jste projektant/ka nebo realizační firma (stavební či developerská firma), připravili jsme pro vás možnost zveřejnit vaši práci v galerii referencí.
U každé stavby zveřejníme váš kontakt a je dále možné zpracovat detail stavby s PR článkem, virtuální prohlídkou 360° atd. Pro zadání referenční stavby využijte formulář „zaslat referenci“.
Top