Menu

UPOZORNĚNÍ PRO UŽIVATELE EMAILU SEZNAM.CZ

UPOZORNĚNÍ PRO UŽIVATELE EMAILU SEZNAM.CZNová funkce v e-mailu na Seznam.cz  vs. naše informační emaily.

Koncem minulého týdne spustil Seznam.cz novou funkci ve schránkách svých uživatelů. Jedná se o složku s názvem "Hromadné", do které se automaticky třídí všechny newslettery a hromadné zprávy.

Jaké to může mít následky?
Námi zasílané informační zprávy všem uživatelům schránek na seznamu se nebudou zobrazovat v hlavní složce doručených zpráv. Naleznete je právě v oddělené složce "Hromadné". Pokud do této složky budete pravidelně nahlížet, jistě vám neuniknou žádné informace ze světa betonových výrobků. 
Tato změna se netýká jen námi posílaných emailů, ale teké upozornění z inzertních serverů (pokud máte podané vlastní inzeráty), oznámení ze sociálních sítí a všech emailů k jejichž odběru jste se sami přihlásili.
Ze složky Hromadné se vám email nestáhne do poštovního klienta na svém PC (pokud máte nastaveno) a po 90 dnech jsou emaily automaticky smazány !!!

Proč to Seznam udělal?
Ze strany Seznamu se jedná o snahu eliminovat spam a zvýšit přehlednost schránky uživatelům. Ani mi nepodporujeme spam, toto řešení má však neblahý dopad na celý svět e-mail marketingu. Týká se všech živnostníků, internetových obchodů, firem, všech kteří posílají vzdělávací programy.

Dá se s tím něco dělat?
Ano i ne. Tvůrce námi používaného systému komunikuje se Seznamem.cz a chování padání do složky Hromadné testuje. Jakmile přijdou na způsob, jak tuto funkci nahradit, vylepšit či obejít, dozvíte se to jako první.

Zatím můžete použít alespoň toto: Funkce třídění pošty do složky Hromadné se dá vypnout!
V nastavení každého účtu na Seznam.cz se dá defaultně zaškrtnuté políčko "třídit Hromadnou poštu" jednoduše odškrtnout.
Nastavení - čtení zpráv - hromadné zprávy - doručování hromadných zpráv do složky Hromadné.
Po odškrtnutí políčka složka Hromadné zmizí a vše bude jako před tím.

Věříme, že tento krok vám neztíží přístup k našim informacím a novinkám.
Top