Menu

! Výměna vysokozdvižných vozíků !

! Výměna vysokozdvižných vozíků !
Bývalý pan jednatel (a spolumajitel), který byl ze své funkce minulý rok v září odvolán pro hrubé porušování povinností při správě cizího majetku (jméno nemůžeme zveřejnit, ale všichni dobře ví, o koho jde) si úplně liboval v nakupování a provozu starých osobních i nákladních automobilů a prakticky veškerých strojů, u kterých již dosloužila jejich funkčnost.

Tato jeho záliba ve starých šrotech byla nejen neekonomická, ale i velmi nebezpečná. Nové vedení jde přesně opačným směrem. Staré vraky jsme vyprodali, nebo odvezli do sběru a postupně celou fabriku modernizujeme a vše nahrazujeme novými automobily, stroji, apod. Kromě nákupu nového tahače s návěsem, automobilu obchodnímu řediteli, nových betonových ploch, nové střechy na administrativní budově, nového zabezpečovacího systému a kamerového systému, nového serveru, generální opravy vibrolisu, značné investice do obou betonáren, jsme postupně začali vyměňovat i vysokozdvižné vozíky. Nyní v prosinci 2019 jsme koupili nový VZV Linde H25 a VZV Linde H20 a příští rok jsou v plánu další dva VZV H35.

Jsme přesvědčeni, že novým technologickým vybavením přispíváme nejen k bezpečnosti našich zaměstnanců, ale zvyšujeme komfort služeb poskytovaných našim zákazníkům a partnerům.
Všem milým přátelům, kolegům a zákazníkům si dovoluji popřát hezký a klidný Advent.

Jindřiška Svobodová
společník

Top