Menu

PR články a zprávy - zpráva o výstavě BAU Mnichov 2013

Mezinárodní stavební veletrh BAU 2013

zpráva o výstavě BAU Mnichov 2013Společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP, s.r.o. se poprvé ve své historii rozhodla pro účast na mezinárodním stavebním veletrhu BAU, který se tradičně koná v německém Mnichově a patří mezi největší a nejznámější stavební veletrhy v Evropě.
Veletrh BAU 2013 se konal v termínu od 14.-19.1.2013 v Mnichově a naše společnost se zařadila mezi dalších 10 vystavovatelů z České republiky, kteří zde nabízeli výrobky a technologie vlastní produkce.
V rámci své expozice, která se rozprostřela na více než 50 m2, jsme prezentovali inteligentní stavební systém LIVETHERM – pro realizace nízkoenergetických či pasivních staveb a dále výrobní technologii (BS TECHNOLOGY), na které je možné tyto výrobky vyrábět.
Poprvé zde byla představena nová řada výrobků LIVETHERM (TOB + PUR) pro realizace pasivních staveb
(U= až 0,140 W/m2.K) – tepelně izolační tvárnice š.400 mm s integrovanou vložkou z PUR pěny, včetně veškerých doplňkových tvárnic a servisních nabídek a služeb. Nabízeny byly též tvárnice LIVETHERM s integrovanou polystyrénovou izolací (viz TOB, TOL , U=0,226 – 0,206 W/m2.K), stropní konstrukce LIVETHERM – strop a systémy obvodových a vnitřních překladů. O veškeré nabízené výrobky byl mezi návštěvníky z celé Evropy velký zájem.
Návštěvníky zaujala i prezentace a nabídka možnosti prodeje kompletního know-how pro výrobu této produktové řady přesných výrobků. Společnost zaznamenala více než 100 potencionálních investorů, které nabízená technologie zaujala. Zájemci se rekrutovali zejména z oblasti blízkého Východu, Mongolska, Ruské federace a Číny.
Společnost BETONOVĚ STAVBY – GROUP s.r.o. pro německý trh zastupuje p.Dirscherl (fa.HEIZ VISION) , který byl na výstavě BAU 2013 aktivně přítomen a který byl s průběhem výstavy a zájmem o představené výrobky velmi spokojen.

 

Expozice LIVETHERM
Expozice LIVETHERM 3
Expozice LIVETHERM 2
Top