Menu

Výrobky - příslušenství pro zděníPracovní pomůcky a přípravky jsou vyvinuty pro správné založení zdiva a následné zdění.


- v základním provedení jsou výrobky LIVETHERM určeny ke zdění na tenkovrstvou maltu, která je součástí dodávky materiálu. Příprava malty - lepidla se provádí pomocí míchadla v nádobě o objemu min. 45 l.

- zakládací souprava je určena k založení přesného zdiva. Vyrovnání výškových rozdílů základové desky zakládací maltou před položením první řady tvárnic (pozn. souprava musí být pro správné použití doplněna nivelačním přístrojem a latí).

- samosvorné kleště slouží ke snadné manipulaci s tvárnicemi jednou rukou

- maltovací pomůcka (sáňky) je přípravek pro nanesení lepidla nebo malty v rovnoměrné výšce ložné spáry. Je upravena tak, že dojde k přemaltování izolační vložky při zdění obvodového tepelně izolačního zdiva. Sáňky je možné upravit na jinou šířku pro zdění nosných či příčkových tvárnic a jsou nepostradatelné při nanášení lepidla v rozích zdiva LIVETHERM.

- maltovací vozík je stejně jako sáňky určený k rovnoměrnému nanášení tenkovrstvé malty v ložné spáře zdiva IZO PLUS nebo SUPER IZO

- strojní aplikátor spárovacích hmot je určen ke spárování režného (pohledového) zdiva. Možno zapůjčit i speciální nerezové špičky, dle ceníku služeb 

- kotva z nerezové oceli je podobně jako u jiných stavebních systémů určena ke spojení nosného zdiva a příček. Možné je vložení do ložné spáry při zdění, nebo dodatečné ohnutí pásku a kotvení pomocí vrutů.Přesnější použití pomůcek pro zdění systémem LIVETHERM naleznete v instruktážních videích, nebo technologických postupech zdění.

Pomůcky lze zakoupit nebo zapůčit na dobu stavby.
Pro bližší informace kontaktujte naše obchodníky.

Katalogové listy

V níže uvedeném katalogovém listu naleznete technické parametry malt pro zdění a zdících pomůcek.
Balení a přehled vyráběných pevnostních tříd naleznete ZDE.

 

Zdící malty a příslušenství

 

 

Top