Menu

aktuálně - novinky! Do nového roku s novou pilou !

! Do nového roku s novou pilou !
Chceme, aby naše zakázková výroba prefabrikátů byla v té nejlepší možné kvalitě, a proto jsme zakoupili do naší truhlářské dílny novou formátovací pilu. Tato formátovací pila je špičkou mezi pilami. S touto pilou se pohybujeme s přesností řezu na setiny mm.. Tato další investice zajistí naprostou přesnost při výrobě betonových prefabrikátů podle přání zákazníka.
 
Vedení BSG


PF 2020

PF 2020

! Výměna vysokozdvižných vozíků !

! Výměna vysokozdvižných vozíků !
Bývalý pan jednatel (a spolumajitel), který byl ze své funkce minulý rok v září odvolán pro hrubé porušování povinností při správě cizího majetku (jméno nemůžeme zveřejnit, ale všichni dobře ví, o koho jde) si úplně liboval v nakupování a provozu starých osobních i nákladních automobilů a prakticky veškerých strojů, u kterých již dosloužila jejich funkčnost.

Tato jeho záliba ve starých šrotech byla nejen neekonomická, ale i velmi nebezpečná. Nové vedení jde přesně opačným směrem. Staré vraky jsme vyprodali, nebo odvezli do sběru a postupně celou fabriku modernizujeme a vše nahrazujeme novými automobily, stroji, apod. Kromě nákupu nového tahače s návěsem, automobilu obchodnímu řediteli, nových betonových ploch, nové střechy na administrativní budově, nového zabezpečovacího systému a kamerového systému, nového serveru, generální opravy vibrolisu, značné investice do obou betonáren, jsme postupně začali vyměňovat i vysokozdvižné vozíky. Nyní v prosinci 2019 jsme koupili nový VZV Linde H25 a VZV Linde H20 a příští rok jsou v plánu další dva VZV H35.

Jsme přesvědčeni, že novým technologickým vybavením přispíváme nejen k bezpečnosti našich zaměstnanců, ale zvyšujeme komfort služeb poskytovaných našim zákazníkům a partnerům.
Všem milým přátelům, kolegům a zákazníkům si dovoluji popřát hezký a klidný Advent.

Jindřiška Svobodová
společník


Modernizace našich betonárek

Modernizace našich betonárek Za více než 1,2mil. si naše společnost nechala od odborné firmy zmodernizovat ovládací části našich betonárek. Tato modernizace se týkala hlavně toho, abychom zproduktivnili obsluhu obou betonárek z jednoho velínu. Dosáhli jsme zpřesnění navažování komponentů jednotlivých receptur betonových záměsích. S touto modernizací se BSG snaží pozvednout naši technickou stránku na celkově modernější a efektivnější než tomu bylo v předchozích letech.

Vedení BSG
 

Renovace vozového parku

Renovace vozového parku Renovace vozového parku
Během renovace vozového parku došlo i na obměnu osobního automobilu obchodního ředitele. Jeho starý vůz byl nahrazen novým, spolehlivějším vozem, a to Škodou Superb.
Věříme, že nový vůz přinese panu Bínovi nespočet bezpečně ujetých kilometrů za našimi zákazníky!