PROJEKTANT / ARCHITEKT
Menu

aktuálně - novinkyNezahálíme ani přes zimu !

Nezahálíme ani přes zimu !  
Přestože zima naší výrobě nepřeje, rozhodli jsme se, že letos rozhodně zahálet nebudeme. V celém areálu dochází k významným renovacím a opravám budov, strojů a vybavení.
Cílem těchto oprav je řádná příprava na vytíženou sezonu, která nás v následujících měsících čeká.


Oznámení našim obchodním partnerům

Oznámení našim obchodním partnerům Vážení obchodní přátelé, milí zákazníci,
 
jak Vás průběžně informujeme, po celý rok 2019 čelila naše společnost nekalému konkurenčnímu jednání, a to ze strany společnosti BETONOVÉ STAVBY – PLUS s.r.o., kterou ovládá dle údajů v Obchodním rejstříku pan Michal Zacharda. Tato konkurenční společnost nikdy nebyla členem skupiny BSG, přesto za pomoci našeho bývalého jednatele pana Ing. J.Z. (otce Michala Zachardy) používala zaměnitelné logo i název firmy a obchodovala s našimi výrobky.
 
Společnost BSG se po celý rok 2019 aktivně bránila nepoctivému obchodnímu jednání společnosti BETONOVÉ STAVBY – PLUS s.r.o. a průběžně se u soudů úspěšně dovolává ochrany (viz zpráva ze dne 14.11.2019 na našem webu o soudním rozhodnutí o vrácení našich nemovitostí do našeho vlastnictví).
 
Společnost BSG může potvrdit, že článek ze dne 03.02.2020 zveřejněný na https://www.novinky.cz/krimi/clanek/policie-stiha-byvaleho-spolecnika-klatovske-betonarky-chtel-ji-mit-pro-sebe-40312126 je založený na pravdivých informacích, tedy že naše společnost byla v souladu se zákonem informována orgány činnými v trestním řízení o tom, že všichni tři představitelé konkurenční společnosti BETONOVÉ STAVBY – PLUS s.r.o., jsou trestně stíháni a že koncern BSG je oprávněn uplatnit náhradu škody v řádu desítek milionů Kč.
 
Společnost BSG se důrazně distancuje od osob, které jsou v předmětném článku zmíněny a od společnosti BETONOVÉ STAVBY – PLUS s.r.o.
 
Věříme, že pravdivé informování veřejnosti je předpokladem důvěry, kterou naši zákazníci ke společnosti BSG i k našim výrobkům chovají.
Nové vedení společnosti BSG bude na této důvěře stavět i do budoucna. Věříme, že Vy budete STAVĚT s námi…
 
V Předslavi dne 04.02.2020
 
Ing. Tomáš Hrouda, jednatel
BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o.
 

 

! Do nového roku s novou pilou !

! Do nového roku s novou pilou !
Chceme, aby naše zakázková výroba prefabrikátů byla v té nejlepší možné kvalitě, a proto jsme zakoupili do naší truhlářské dílny novou formátovací pilu. Tato formátovací pila je špičkou mezi pilami. S touto pilou se pohybujeme s přesností řezu na setiny mm.. Tato další investice zajistí naprostou přesnost při výrobě betonových prefabrikátů podle přání zákazníka.
 
Vedení BSG


PF 2020

PF 2020

! Výměna vysokozdvižných vozíků !

! Výměna vysokozdvižných vozíků !
Bývalý pan jednatel (a spolumajitel), který byl ze své funkce minulý rok v září odvolán pro hrubé porušování povinností při správě cizího majetku (jméno nemůžeme zveřejnit, ale všichni dobře ví, o koho jde) si úplně liboval v nakupování a provozu starých osobních i nákladních automobilů a prakticky veškerých strojů, u kterých již dosloužila jejich funkčnost.

Tato jeho záliba ve starých šrotech byla nejen neekonomická, ale i velmi nebezpečná. Nové vedení jde přesně opačným směrem. Staré vraky jsme vyprodali, nebo odvezli do sběru a postupně celou fabriku modernizujeme a vše nahrazujeme novými automobily, stroji, apod. Kromě nákupu nového tahače s návěsem, automobilu obchodnímu řediteli, nových betonových ploch, nové střechy na administrativní budově, nového zabezpečovacího systému a kamerového systému, nového serveru, generální opravy vibrolisu, značné investice do obou betonáren, jsme postupně začali vyměňovat i vysokozdvižné vozíky. Nyní v prosinci 2019 jsme koupili nový VZV Linde H25 a VZV Linde H20 a příští rok jsou v plánu další dva VZV H35.

Jsme přesvědčeni, že novým technologickým vybavením přispíváme nejen k bezpečnosti našich zaměstnanců, ale zvyšujeme komfort služeb poskytovaných našim zákazníkům a partnerům.
Všem milým přátelům, kolegům a zákazníkům si dovoluji popřát hezký a klidný Advent.

Jindřiška Svobodová
společník


Modernizace našich betonárek

Modernizace našich betonárek Za více než 1,2mil. si naše společnost nechala od odborné firmy zmodernizovat ovládací části našich betonárek. Tato modernizace se týkala hlavně toho, abychom zproduktivnili obsluhu obou betonárek z jednoho velínu. Dosáhli jsme zpřesnění navažování komponentů jednotlivých receptur betonových záměsích. S touto modernizací se BSG snaží pozvednout naši technickou stránku na celkově modernější a efektivnější než tomu bylo v předchozích letech.

Vedení BSG
 

Renovace vozového parku

Renovace vozového parku Renovace vozového parku
Během renovace vozového parku došlo i na obměnu osobního automobilu obchodního ředitele. Jeho starý vůz byl nahrazen novým, spolehlivějším vozem, a to Škodou Superb.
Věříme, že nový vůz přinese panu Bínovi nespočet bezpečně ujetých kilometrů za našimi zákazníky!